Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... INCETARE RELATII CONTRACTUALE.
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

INCETARE RELATII CONTRACTUALE.

DACA UN SALARIAT A FOST IN CONCEDIU FARA PLATA SI A FACUT CERERE DE PRELUNGIRE A CONCEDIULUI FARA PLATA IAR ANGAJATORUL NU A FOST DE ACOR CU CE ARTICOL POT SA II INCHEI CIM
Daca a absenta nemotivat dupa terminarea perioadei pentru care a fost aprobat CFP, atunci puteti incepe cercetarea disciplinara a acestuia in vederea aplicarii unei sanctiuni disciplinare.