Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Studii medii / superioare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Studii medii / superioare

Se poate retroactiv sa fii incadrat in revisal?
Incadrare gresita pe studii medii in loc de studii superioare?

[i
Studiile necesare ocuparii unei functii nu se opereaza in REVISAL ... daca este vorba despre modificarea retroactiva a functiei , acest lucru este posibil cu consecintele respective acestei modificari.
Multumesc!
Ma interesa consecintele...
Sunt 9 ani de munca...
Despre ce modificare vorbim ,din ce functi in ce functie ?
Operator date - Asistent comercial
Studii medii/studii superioare.
Multumesc!
Consecinte pot fi la salarizare si la transmiterea in REVISAL a modificarii functiei.