Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Executare silita
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Executare silita

Este posibil sa se mai faca o a doua contestatie la executare dupa ce instanta a respins o alta contestatie si un apel ( prin hotarare definitiva ) in acelasi dosar de executare silita ?
Se mai poate face, dar pentru alte motive legate de executarea silita si cu respectarea termenului instituit de lege.