Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Terminare concediu de creștere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Terminare concediu de creștere copil

Buna ziua, va rog să îmi spuneți cum sa fac, pe 29 dembrie ar trebuii sa ma întorc la serviciu ,dar nu am unde practic, pentru că societatea ,combinat chimic,nu mai fuctioneaza, se așteaptă imvolventa,intrebarea este pot să merg să fac o cerere ca vreau în șomaj? Va mulțumesc !
Da, este bine.
Mulțumesc!!