Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

succesiune

Fiind pronuntata o hotarare judecatoreasca de succesiune şi ulterior fiind necesar a se împărti si alte bunuri, cum se procedează? În speţă mai trebuie împărtit un teren, după ce a fost dezbătută moştenirea.
Multumesc pentru raspuns
Buna ziua,
Daca nu va intelegeti sa mergeti la notar pentru suplimentare masa succesorasla, atunci mergeti in instanta cu aceiasi tema, suplimentare masa succesiorala
In caz de intelegere a partilor urmati procedura notariala