Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Se pot admite probele de la un detectiv în ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Se pot admite probele de la un detectiv în instanță?

Am nevoie sa demonstrez ceva si asta ar fi singura soluție .
Ce vreți sa demonstrați?
De ce nu? Dacă sunt mijloace de probă prevăzute de Codul de procedură civilă şi pot duce la soluţionarea procesului nu văd de ce nu ar fi încuviinţate de către instanţă.