Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... ADMINISTRATIA BLOCULUI MA HARTUIESTE
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

ADMINISTRATIA BLOCULUI MA HARTUIESTE

BUNA ZIUA , IN LUNA MAI M-AM HOTARAT SA SCHIMB GEAMURILE DE LA BALCON DEOARECE ERAU DE PROASTA CALITATE IAR IARNA ERA CA AFARA , TOTODATA AM SI IZOLAT PERETII BALCONULUI PE DINAUNTRU .
Lasati-i afara pe magari nu pot intra inauntru decat cu mandat semnat de judecator pentru fapte grave. In fiecare bloc exista unu doi comunisti imbecili care n-au ce face decat sa-si bage nasul, culmea e ca eu si dvs le platim nenorocitilor pensia.
Subiect: ADMINISTRATIA BLOCULUI MA HARTUIESTE.
Hartuiti-o si dvs.