Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Custodia comuna
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Custodia comuna

Buna ziua ma numesc Nemtanu iulian am 41 ani si mi sa facut o nedreptatire pe 29 noembrie sa petrecut nedreptatirea. Am 2 copii unu de 7 ani si unu de 5 ani pe scurt am facut un acord venind din partea avocatului fostei sotii care consta in incredintarea unui minor mie si unu ei, eu am un venit de 1300 de ron pe luna dar dinsa nu are nici un venit cum pot sa optin custodia ambilor minori
Orce sar intimpla voi lupta sa obtin ambi copii nui merita