Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... intrebare recuperare permis in Germania
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

intrebare recuperare permis in Germania

buna am o intrebare la dumneavoastra in luna lui februarie 2016 mi sa retinut permisu de condure in germania pentru amenzi in valoare de 2000 de euro ce pot face sa intru in posesia permisului din nou am sunat peste tot dar nu se stie unde imi este permisu ce ma sfatuiti sa fac
Prima dată, învață să scrii corect. Apoi, du-te în Germania, plătește amenzile și îți vor da permisul înapoi. Sigur după această experiență, vei învăța să circuli corect și nu vei mai avea probleme.