Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Decontare benzina
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Decontare benzina

Sunt PFA si imi desfasor activitatea pe teren - activitate pentru care folosesc masina personala.Cum imi pot deconta benzina?
3. vehiculele utilizate pentru închirierea către alte persoane, inclusiv pentru desfăşurarea activității de instruire în cadrul şcolilor de șoferi.

Nu se aplica si daca fac un contract de comodat? ''inchirierea''

eu am prestari servicii, as putea deconta ceva combustibil?

multumesc