Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Concediu medical
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Concediu medical

pana cand pot sa duc concediu medical aferent lunii noiembrie,ca am inteles ca se depun lunar,nu mai este termen de 90 zile.este adevarat?:(
Termenul este de 90 zile de la data la care este termenul limita pentru depunerea declaratiei 112 aferente lunii respective.
multumesc asa stiam si eu.o seara frumoasa va doresc!