avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 885 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Concediu medical
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Concediu medical

pana cand pot sa duc concediu medical aferent lunii noiembrie,ca am inteles ca se depun lunar,nu mai este termen de 90 zile.este adevarat?:(
Cel mai recent răspuns: teocriscom , utilizator 22:05, 19 Decembrie 2016
Termenul este de 90 zile de la data la care este termenul limita pentru depunerea declaratiei 112 aferente lunii respective.
multumesc asa stiam si eu.o seara frumoasa va doresc!

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Termen depunere dosar la cass Vilcu Gina Vilcu Gina Care este termenul limita de depunere a unui dosar de recuperare a sumelor din FNUASS,pentru concediu cod 08,lunile oct-nov. 2011(cumulat,in aceeasi ... (vezi toată discuția)
Depunere concediu medical rusualexandra rusualexandra Buna ziua. Pentru un concediu medical luna octombrie care este termenul limita de depunere la CASMB. 90 zile de la plata lui (adica in noiembrie s-au platit ... (vezi toată discuția)
Accident usor cu victime asdf21314 asdf21314 Buna ziua, acum 6 luni, am avut parte de o intamplare nefericita, conducand pe timp de seara, mi-a sarit un pieton pe trecere, cu mentiunea ca nu l-am vazut ... (vezi toată discuția)