Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Depunere concediu medical
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Depunere concediu medical

Buna ziua. Pentru un concediu medical luna octombrie care este termenul limita de depunere la CASMB. 90 zile de la plata lui (adica in noiembrie s-au platit drepturile pentru octombrie) deci as putea sa i-l depun pana la sfirsitul lui ianuarie sau 90 de zile de la eliberarea medicalului adica sfarsitul lunii decembrie? Multumesc anticipat pentru raspuns URGENT!
george-neagu, moderator
90 zile de la termenul de depunere a declaratiei, adica de la 25.11.2018.
Afara de aici impostorule este căutat de poliție

Iulian Manea a scris:

90 zile de la termenul de depunere a declaratiei, adica de la 25.11.2018.

Alin, sa iti dea Dumnezeu sanatate! E o vorba: nu mor caii cand vor cainii.