Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Taxa de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Taxa de mediu

Se mai plateste taxa de mediu pentru o masina inmatriculata in 2006 daca vreau sa o cumpar acum? (Taxa nu a fost platita pentru ca atunci nu era in vigoare legea)
La momentul acesta se plateste. Probabil ca de la 01.02.2017 nu se va mai plati .