Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general Necorelare sume rulaj perioada in balanta
Discuție deschisă în Contabilitate în general

Necorelare sume rulaj perioada in balanta

am urmatoarea problema.
am preluat de curand o societate am introdus balanta sumele erau toate corece.
am lucrat luna noiembrie si sumele din rulaj perioada si bine inteles si sumele totale imi dau diferenta.nu reusesc sa gasesc unde anume am eroare.
ma puteti ajuta? multumesc#-o#-o#-oX-(X-(X-(
Buna ziua,
Trebuie sa verificati fiecare inregistrare.
am inteles .multumesc;)