Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... legea 10
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

legea 10

care este actul normativ privind regimul de stabilire si plata a despagubirilor aferente imobilelor preluate in mod abuziv?
Titlul VII al Legii nr. 247/2005 reglementează regimul stabilirii despăgubirilor aferente imobilelor preluate în mod abuziv