Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Cercetat disciplinar - Ce se poate afla si ce nu
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Cercetat disciplinar - Ce se poate afla si ce nu

Buna ziua,
As dori sa stiu daca se poate dpdv legal ca fostul angajator sa spuna viitorului angajator la un eventual background screening ca am fost cercetat disciplinar.
Multumesc.
Vi s-a mai raspuns la aceasta intrebare, aici :
www.avocatnet.ro/content/for...

Daca aveti in continuare nelamuri cu privire la problema supusa dezbaterii pe Forum, continuati sa postati in topicul initial deschis. (aveti link-ul mai sus postat).
Acest topic va fi inchis .