Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Recuperare permis dupa probatiune
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Recuperare permis dupa probatiune

Ce pasi trebuie urmati pentru recuperarea permisului la expirarea termenului de probatiune
Poti redobandi permisul :
1. Inchisoare cu suspendare - La 1 (un) an de la data hotararii judecatoresti definitive
2. Amenda penala - 6 luni