Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Despre permisul auto
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Despre permisul auto

Daca nu prelungesc termenul de valabilitate mai am nevoie de fisa medicala?detin permisul auto de doi ani si il schimb dupa un divort si schimbare de nume va multumesc...
Fisa medicala se solicita doar la expirarea valabilitatii permisului.
Dvoastra solicitati eliberarea unui duplicat al permisului ca urmare a schimbarii numelui, permisul care va avea aceeasi perioada de valabilitate.