Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Cost apa rece
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Cost apa rece

Este corect ca pretul apei reci sa fie de 8 ron m3? Va rog sa ma lamuriti si pe mine cum poate fi atat de mare daca toti locatarii sunt contorizati. Este mai scumpa apa rece decat cea calda.X-(
Pt mariana2000.
Cred ca cei de la asociatie iticalculeaza apa calda +apa rece ca fiind apa rece o data si apoi calculeaza pretul agentului termic la apa calda.Asa fac la mine