Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Am pierdut contractul de vânzare cumpărare al ...
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Am pierdut contractul de vânzare cumpărare al apartamentului

Ce se poate întâmpla?se poate folosi cineva de el in vreun fel?multumesc!
daca figurezi ca si proprietar unic nu pot face nimic fara acordul tau, iar daca vei avea nevoie de contract trebuie sa mergi la notarul la care l-ai incheiat pentru a-ti elibera un duplicat (duplicatul are aceeasi forta probanta cu originalul);
ContSters347943, utilizator
Mulțumesc !