Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Modificare atributii
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Modificare atributii

Buna seara,
In cadrul unui ONG se pot muta atributiile unui manager pe presedinte daca este aceasi persoana.
Managerul este in concediu de boala pe o perioada nedeterminta iar presedintele trebuie sa preia si atrubutiile managerului.
Da, se poate delega presedintelui atributiile managerului .