Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Grupa in vechime
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Grupa in vechime

Buna ziua.Asdori si eu sa aflu de unde imi pot scoate grupa pentru pensie de la o societate care nu mai exista...in cartea de munca este operata numai vechimea nu si grupa,daca ma puteti ajuta cu un raspuns va multumesc anticipat...multumesc.Intrepinderea este C.C.D.M.N Baza de aprovizionare siinterdenta Medgidia
Mergeti la Registrul comertului din judet si aflati cine a preluat/ privatizat/ lichidat, etc. fosta firma. Firma care a preluat/ privatizat/ lichidat fosta firma trebuia sa predea arhiva la o firma specializata in arhivari sau la Arhivele nationale din judet.