Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensionare
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensionare

ma intereseaza unde pot sa gasesc arhiva de la trustul constructii carpati bucuresti, santierul naval mangalia nord, tc ind constanta hala ani 1976 si 1977
Trebuie sa va interesati la Registrul comertului si sa aflati cine a preluat/ privatizat/ lichidat, etc. firma respectiva.
Arhiva se preda unei firme specializate in arhivare sau Arhivelor nationale din judet.