Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna ziua,

As vrea sa intreb daca in acest moment exista o instiintare de executare impotriva mea( in urma unui imprumut cu act notarial) si nu am nimic pe numele meu ( bunuri ,proprietati,salariu) ce se poate intampla pentru a fi recuperat imprumutul??

Multumesc.

O zi frumoasa.
Daca in acest moment nu aveti bunuri pe numele dvs. si nici venituri,nu are ce executa, dar la primele venituri sau bunuri veti fi executat silit.