Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe profit Anulare proces verbal de repartizare dividende
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe profit

Anulare proces verbal de repartizare dividende

buna ziua,
daca la depunerea bilantului pentru anul 2015 , prin procesul verbal s-a aprobat ca profitul sa fie repartizat la dividente se poate emite o alta hotarare Aga pentru modificarea procesului verbal respectiv astfel ca profitul sa fie lasat nerepartizat .
multumesc anticipat pentru raspunsuri.
~ Conținut șters la cerere ~