Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Exista?
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Exista?

Exista vreun cap de tabel standard pentru convocarea adunarii generale extraordinare?

"Tabel nominal pentru strângerea de semnături în vederea convocării Adunării Generale Extraordinare a asociatiei de proprietari a blocului..." este corect, mai trebuie adaugat ceva?
Puneti si tema AG, bolduita.
elga50, moderator
Va multumesc.
Tabelul trebuie sa fie pentru fiecare scara in parte sau toate apartamentele, unul dupa altul?
Armenteros, utilizator
Unul singur, e mai sigur.
In acest tabel trebuie sa fie trecuta si o data in care se va tine aceasta afunare sau asta o stabileste comitetul, pe baza tabelului?
Ma scuzati ca tot intreb, insa nu vreau sa fie vreo hiba, motiv de a fi contestat.
Armenteros, utilizator
"Se convoaca in data de.....AG a proprietarilor in vederea........... "