Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensii

Buna ziua! Daca am 30 de ani vechime in campul muncii si 54 de ani etate ,cand as putea iesi la pensie??va multumesc.
Raspunsul este simplu, usor, la indemana: M: 65 de ani, F:63 de ani. Peste cinci ani de..."semnat condica", mai revii cu o asa intrebare!
Precizati luna si anul nasterii si daca sunteti femeie sau barbat.