Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensii cumulate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensii cumulate

Buna seara.Am lucrat in Romania 14 ani si in Italia 7 ani.cum pot sa iau pensie din Romania.In prezent locuiesc in Italia , aici am depus dosar din iulie 2015 dar pina in prezent nici un raspuns.Multumesc