Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Neplata salariului de catre angajator
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Neplata salariului de catre angajator

Buna ziua! As avea nevoie de ceva sfaturi pentru a sti ce sa fac in cazul in care sunt gravida in 32 de saptamani am avut medical si angajatorul ma tot amana cu bani. Unde ar trebui sa merg si ce as putea sa fac ca sa nu mai fiu nevoita sa ma cert cu angajatorul ca nu imi plateste salariul. Mentionez ca de cate ori am fost mi-a spus ca inca nu a calculat contabila cat ar trebui sa imi dea si deasta nu imi plateste.
Vorbiti despre neplata concediului medical sau despre neplata salariului ?