avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 885 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cum primesc raspuns pe e-mail
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cum primesc raspuns pe e-mail

Nu gasesc "alerteaza-ma pe mail",
Cel mai recent răspuns: s.c. MIRA ECO GROUP s.r.l. , Consultant protectia mediului 02:20, 13 Februarie 2017
Buna ziua!
Daca va referiti la alertele de pe avocatnet.ro, accesati profilul d-voastra (dreapta, sus, unde apare numele de utilizator) fara a face click, doar trecand cu mouse-ul peste ID si va apare bara de menu. Selectati de aici "Alerte forum" si personalizati cele 3 domenii: alerte forum, newsletter, alerta mesaje private.
Mult succes!
N.M.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Nu pot opri alertele din forum Aviziero Aviziero In email scrie: \"Daca vrei sa renunti la serviciul de alertare, te rugam sa accesezi CONTUL MEU -> CENTRUL DE ALERTE -> ALERTE FORUM si sa debifezi ... (vezi toată discuția)
Informatii avocatnet elvira rosianu elvira rosianu nu mai stiu ce am gresit acum cateva luni, dar nu mai primesc comunicarile zilniice de la AvocatNet. ce trebuie sa fac pentru a primi automat pe e-mail ... (vezi toată discuția)
Cum ma abonez la alerte? traian_ustinescu traian_ustinescu sunt nou pe acest site; cum pot creea o alerta pentru a primii pe mail informatii legislative (vezi toată discuția)