Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Cum primesc raspuns pe e-mail
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Cum primesc raspuns pe e-mail

Nu gasesc "alerteaza-ma pe mail",
Buna ziua!
Daca va referiti la alertele de pe avocatnet.ro, accesati profilul d-voastra (dreapta, sus, unde apare numele de utilizator) fara a face click, doar trecand cu mouse-ul peste ID si va apare bara de menu. Selectati de aici "Alerte forum" si personalizati cele 3 domenii: alerte forum, newsletter, alerta mesaje private.
Mult succes!
N.M.