Forum Discuţii juridice Fonduri europene, finanţări ... Finantare pentru cercetare
Discuție deschisă în Fonduri europene, finanţări nerambursabile, grant-uri

Finantare pentru cercetare

Buna,
Lucrez la o societate care acorda consultanta in tehnologia informatiei. Aceasta colaboreaza cu Universitatile de profil informatic in vederea dezvoltarii si perfectionarii in domeniul IT (programe diverse). Poate fi accesat vreun fond pentru cercetare ?
daca pe linga obiectul de activitate "consultanta" este si "cercetare" de ce nu. succes!
Ma puteti indruma catre un priect anume?