Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Intrebare- recuperare imprumut
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Intrebare- recuperare imprumut

Anul trecut am trimis suma de 600 de euro prin western union unui prieten imprumut care trebuia inapoiat in 3 luni au trecut 6 luni cautindul la telefon a spus ca imi va da bani i am spus chiar ca si inregistrez convorbirea am asteptat de buna credinta aceea data am asteptat si 2 zile dupa aceea data cind am sunat din nou binenteles ca telefonul era inchis credeti ca am vreo sansa sa mi recuperez bani si unde trebuie sa merg
Va multumesc anticipat pentru raspuns
Buna seara,
In afara de factura de la westwrn mai aveti vreun act cu acel prieten?
Daca da atunci va vedeti banii daca nu .... va fi tare greu sa dovediti imprumutul!