avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 607 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... timbru de mediu
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

timbru de mediu

Buna ziua, va rog sa-mi spuneti daca mai pot solicita pentru a doua oara in instanta timbrul de mediu acum dupa ce el conform legislatiei in vigoare nu se mai plateste, prima data cererea mi-a fost respinsa, daca da cum procedez? Multumesc mult si o zi buna!

Alte discuții în legătură

Autoritate lucru judecat Costi2017 Costi2017 Buna seara, Anul trecut,am inaintat o actiune in instanta,pentru Timbrul de mediu. Pe fond,a fost respinsa actiunea. Am facut recurs. Instanta a trimis o ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare fara taxa auto percyjones percyjones Buna ziua, am un proces pe rol pt mai 2013 in care solicit inmatricularea unui autoturism fara achitarea taxei auto.Intre timp a intrat in vigoare timbrul de ... (vezi toată discuția)
Inmatriculare auto dinucristina31 dinucristina31 BUNA ZIUA AM O MASINA DIN 2009 AM PLATIT TAXA DE INMATRICULARE IN VALOARE DE 2000 EURO AM CASTIGAT IN INSTANTA RESTITUIREA TAXE. ACUM VREU S-O VAND SI NUSTIU ... (vezi toată discuția)