avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 688 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... asistenta sociala
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

asistenta sociala

Buna ziua,am,si eu o interbare legata de alocati complementara fica mea are 2 copii copii locuiesc cu mine merg la scola in satul meu fica locuieste in ROMAN pina acum alocatia complementara si cealalta le primea aici acum cind am mers la primarie pantru dosar nou de complementara angajatul primariei mia spus ca nu mai pote primi deoarece fica mea locuieste in alta localitate.Ce putem face pentru a primi alocatia in localitatea unde copii locuiesc si merg la scola. VA MULTUMESC

Alte discuții în legătură

Suplimentul pt alocatie gicuta68 gicuta68 buna ziua,va rog frumos sami spuneti si mie daca mai am dreptul la suplimentul pt alocatie daca eu locuiesc intro alta localitate neflotant.Deci eu pina acum ... (vezi toată discuția)
Alocatie complementara alo65 alo65 sunt din valcea am primit alcatie complementara pana in anul 2007. Incepind.anul scolar .2007-2008 am locuit in sibiu cu familia si am primit acolo aloc ... (vezi toată discuția)
Alocatie complementara anyared anyared Bună. DACA AI CASA PROPRIETATE PERSONALA,POȚI beneficia de aloca tie complementara ???mulțumesc (vezi toată discuția)