Forum Discuţii juridice Asociaţii şi fundaţii, într-un ... Mutare sediu fundatie in alt judet
Discuție deschisă în Asociaţii şi fundaţii, într-un cuvânt: ONG-uri

Mutare sediu fundatie in alt judet

Care sunt pasii care trebuie urmati pentru a muta sediul unei fundatii in alt judet si ce acte sunt necesare?

De asemenea, ce trebuie facut pentru a numi alti membrii ai consiliului director si alt presedinte al consiliului?

Se pot face ambele operatiuni deodata, sau trebuie facute pe rand?
se pot deodata opera toate modificarile, atentie insa la instanta competenta