Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... Onorariu avocat
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

Onorariu avocat

Intr-o cerere de valoare redusa avand ca obiect pretentii, instanta a obligat reclamantul la plata onorariului avocatului paratului.Precizez ca debitul precum si cheltuielile de judecata au fost achitate in timpul litigiului de catre asigurator, nu de parat.Ce sanse sunt ca in apel sa castige reclamantul?
Asiguratorul a fost chemat in garantie?
Asiguratorul a fost chemat in garantie de catre parat