Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... pensie alimentara
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

pensie alimentara

buna seara, am proprire pe salariu pentru pensie intretinere minor, am niste datorii mai mari intr-o luna,pot sa cer sa nu-mi opreasca in acea luna pensia apoi sa platesc in continuare?
Nu.
Veti plati pensia si daca nu puteti plati si datoriile, esalonati-le pe alea.
Din pacate nu.