Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... contestatie la executare
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

contestatie la executare

judecatorie a respins cererea
Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a bej...Respinge contestaţia formulată în contradictoriu cu bej...ca fiind introdusă împotriva unei persoane fără calitate procesuală pasivă. Respinge ca neîntemeiată contestaţia la executare formulată de contestatorul ...în contradictoriu cu firma de recuoerare... Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare...
vrau sa stiu ce inseamna adica poate executa debitorul
trebuie depus apel la tribunal
razvan22 a scris:

judecatorie a respins cererea
Admite excepţia lipsei calităţii procesuale pasive a bej...Respinge contestaţia formulată în contradictoriu cu bej...ca fiind introdusă împotriva unei persoane fără calitate procesuală pasivă. Respinge ca neîntemeiată contestaţia la executare formulată de contestatorul ...în contradictoriu cu firma de recuoerare... Cu drept de apel în termen de 10 zile de la comunicare...
vrau sa stiu ce inseamna adica poate executa debitorul
trebuie depus apel la tribunal

Ati introdus contestatia in contradictoriu cu o persoana fata calitate procesula pasiva. In concret nu BEJ avea calitatea de parat in doasrul dvs, v-ati indreptat gresit impotriva BEJ.