avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 838 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Impozite, taxe şi timbrul de ... Sumele platite ca taxa de mediu
Discuție deschisă în Impozite, taxe şi timbrul de mediu 2013. Legalitate şi interpretare juridică

Sumele platite ca taxa de mediu

Ce se intampla cu sumele platite ca taxa de mediu ptr.care nu au fost depuse inca cereri de restituire.Se mai pot recupera de la ANAF acesti bani tinand cont ca exista documentele doveditoare.Este vorba de persoana fizica.

Alte discuții în legătură

Recuperare dobanda taxa auto davidescucostel davidescucostel Buna ziua , Am recuperat taxa auto dar cine s-a ocupat la acea vreme de dosarul meu nu a solicitat si dobanda aferenta a banilor platiti . Tinand cont ... (vezi toată discuția)
Amenda pt lipsa rovigneta dinumarcel dinumarcel Buna ziua, Sunt persoana fizica si am avut un autoturism Dacia Solenza pe care l-am vandut unei alte persoane fizice in 11-05-2016. Am facut contract de ... (vezi toată discuția)
Recuperare taxa timbru (de mediu) gabriel_vavilov gabriel_vavilov am platit taxa de timbru anul trecut in august. stie cnv daca se poate recupera aceasta taxa si cum anume (dc se poate) ms frumos. (vezi toată discuția)