Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Contracte de munca
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Contracte de munca

Dacă lucrez cu contract de munca la 8 ore, Pot să mai imi iau un alt job la.un PFA la 2 ore
Buna ziua,

Da, se poate, dar aveti obligatia sa il instiintati pe angajatorul cu 8 ore pentru a nu veni in conflict cu natura muncii prestate acolo si pentru a nu exista reprosuri din partea angajatorului.