Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Buna seara Daca o persoana este angajata contract 8 ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Buna seara Daca o persoana este angajata contract 8 ore, mai ...

Buna seara

Daca o persoana este angajata contract 8 ore, mai are un contract de 4 ore și un PFA deschis de 2 luni,

Cum se iau în considerare veniturile pentru CCC?
Concediul medical se aplica pentru toate 3 locurile de munca?
Se cumulează venitul de la jobul de 8 ore + 4 ore + PFA la stabilirea indemnizației?

MULȚUMESC
Allexander97, utilizator
Intr-adevar, se cumulează veniturile nete de la locul de munca unde aveți 8 ore + cele nete de la locul de munca unde aveți 4 ore + veniturile nete ca PFA , la stabilirea indemnizației.