avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 333 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cumparare apartament ipotecat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cumparare apartament ipotecat

Buna ziua, In curand urmeaza sa cumpar un apartament ipotecat.as vrea sa stiu la ce riscuri ma pot astepta ,ce acte imi trebuie?agentul imobiliar spune ca nu sunt riscuri, ca totul se face la notar.
Cel mai recent răspuns: ContSters416386 , utilizator 10:57, 25 Februarie 2017
Cum sa cumparati un apartament ipotecat? Stiti ce inseamna ca e ipotecat?
~ Conținut șters la cerere ~

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Vanzare apartament ipotecat BrandusaM BrandusaM Buna ziua, am un apartament achizitionat in 2007, pe 25 de ani, pe o valoare de 65 de mii de euro. Rata lunara este in jur de 3000 RON. Intrebarea mea este ... (vezi toată discuția)
Contract credite acordate de banca in baza codul-ui civil art. 942 ? mamalui matei mamalui matei Buna ziua, Am doua credite la aceeasi Banca din anul 2008.Evident ca nu se face nicaieri specificatia concreta ce tip de credite sunt dar unul este acordat ... (vezi toată discuția)
Schimbare apartament ipotecat cu constructie casa cristeo cristeo Buna seara. Va rog sa ma sprijiniti in urmatoarea situatie; Am un apartament luat cu credit ipotecar, mai am de platit cativa ani. As vrea sa vand acest ... (vezi toată discuția)