Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... cumparare apartament ipotecat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

cumparare apartament ipotecat

Buna ziua, In curand urmeaza sa cumpar un apartament ipotecat.as vrea sa stiu la ce riscuri ma pot astepta ,ce acte imi trebuie?agentul imobiliar spune ca nu sunt riscuri, ca totul se face la notar.
Cum sa cumparati un apartament ipotecat? Stiti ce inseamna ca e ipotecat?
~ Conținut șters la cerere ~