Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Adresa de domicilui
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Adresa de domicilui

Daca am înstrăinat un imobil,o persoana care de dinainte de înstrăinare are adresa din CI la adresa acelui imobil fara vreun drept de proprietate asupra acestui imobil mai are acces la acea adresa,iar daca intra abuziv ce măsuri de pot lua?
In principiu daca ati facut CI unei persoane , poate ramne cu CI la adresa respectiva pe toata perioada valabilitati a cesteia. Daca pierde CI sau expira poate face CIP tot cu.aceiasi adresa. Asta nu inseamna ca.daca ai CI la o adresa ai si drepturi! Pt. alte inf
iuliuscezar_1@yahoo.com