Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Excel - Liste de Cheltuieli
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Excel - Liste de Cheltuieli

Buna ziua

As dori sa stiu daca:
1. Este cineva care foloseste EXCEL-ul pentru intocmirea Listelor de Cheltuieli la Asociatiile de proprietari / locatari?

Cu stima si respect,
In mod sigur exista administratori care folosesc Excelul daca nu au softuri specializate.
Mai pot exista si cazuri in care mai folosesc Excelul manual. :)
sunt multi care folosesc Excel; dar trebuie umblat cu mare grija (se pierd formule de calcul) si trebuie folosite niste chei de verificare.
Eu folosesc excelul.
Ce vreti sa stiti, daca vreti sa stiti ceva anume?
si eu folosesc excelul.
Buna ziua

As dori sa stiu daca, folosind excelul, aveti vreo aplicatie pe android care va permite sa faceti incasarile automat, folosind o imprimanta mobila cu dvs?
Astfel ca, chitantele de la incasari, s-a se poata introduce automat intr-ul excel, fara a mai fi nevoie de introducerea lor manuala.

Cu stima si respect,
Robert