Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... libere la decesul rudelor
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

libere la decesul rudelor

dreptul salariatului la zile libere de concediu de odihna platit la decesul unor tipuri de rude
Numai daca este prevazut in contractul colectiv de munca sau regulamentul intern al angajatorului.
:offtopic:

Incercati sa nu mai deschideti mai multe discutii pe aceeasi tema, intrucat se incalca Regulamentul acestui Forum.

Pentru alte nelamuriri legate de acest subiect , puteti posta in topicul initial deschis.
www.avocatnet.ro/content/for...

Acest topic se va inchide.