Forum Discuţii juridice Achiziţii publice Termen de afisare/deadline achizitii publice/achizitii ...
Discuție deschisă în Achiziţii publice

Termen de afisare/deadline achizitii publice/achizitii directe

Buna ziua,

Va rog sa imi spuneti daca din punct de vedere legal, exista un termen minim de afisare/deadline (de la data apartiei pana la data limita de depunere a ofertelor) pentru achizitiile publice/achizitiile directe sau autoritatea contractanta poate publica astazi o cerere de oferta si termenul limita sa fie maine la ora 10:00 (spre exemplu)?

Va multumesc anticipat!
Pai este achizitie directa sau cerere de oferte?....