Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Bariera
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Bariera

Buna ziua,am si eu o intrebare,O bariera montata la intrarea in curtea unui bloc nou este bun comun a tuturor propietarilor sau doar a celor care au madini si baga masina in curte pt ca acolo sunt locuri de parcare si intrarea in parcarea subterana a blocului
Bună ziua,
Verificați, vă rog, prevederile din contractul de vânzare-cumpărare al apartamentului și dispozițiile din regulamentul de condominiu, pe care l-ați semnat.