Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Contabil in comisia de licitatie?
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Contabil in comisia de licitatie?

Buna ziua,
spuneti-mi va rog in cadrul unei primarii cntabilul poate sa faca parte din comisia de licitatie, comisia de inventariere, comisia de negociere sau din comisia de receptie a unor lucrari.
Multumesc frumos!!!
Nu.