Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Deschiderea unei afaceri de apartament
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Deschiderea unei afaceri de apartament

Buna ziua,

Doresc sa deschid o afacere cu vanzarea de torturi facute acasa si ma gandeam sa fac totul legal si poate pot atrage fonduri europene.
Din informatiile cautate pe net, am inteles ca pentru a functiona o firma in apartament trebuie schimbata destinatia acestuia.
Prima intrebare este daca pot face in vreun fel legal crearea torturilor in bucataria din apartament si apoi vanzarea lor catre clienti, iar a doua este daca exista fonduri europene pentru aceasta idee?

Va multumesc pentru timpul acordat!
~ Conținut șters la cerere ~