Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... presedinte asociatie de proprietari
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

presedinte asociatie de proprietari

buna dimineata,

va scriu cu rugamintea sa-mi specificati daca presedintele unei asociatii de proprietari trebuie sa fie OBLIGATORIU membru al asociatiei (proprietar al unui apt din imobil)?
va multumesc pentru timpul dv.
Legea 230/2007 spune ca da,trebuie sa fie proprietar si membru al asociatiei de proprietari.
Cititi o discutie "interesanta" despre presedintele (ne)proprietar aici

www.avocatnet.ro/content/for...
va multumesc frumos pentru timpul dv.